5. Zonder Gezegeld Papier

Zonder Gezegeld Papier

Opgericht in 1917 - opgeheven in 1935

Bond Zonder Gezegeld Papier

De Bond Zonder Gezegeld Papier was een broederschap die de spreekbuis zou moeten vormen voor de Vlaamse avant-garde. De leden hadden een gemeenschappelijke afkeer van het provinciale en burgerlijke van hun stadsgenoten. Paul Joostens, Paul van Ostaijen en de broers Floris en Oscar Jespers vormden de kern van deze groep. Toen Van Ostaijen vertrok, stortte het clubje langzaam in.

Floris Jespers - landschap kopen? Bied vanaf 750!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch landschap
Afmetingen47 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Floris Jespers - Afrikaanse periode kopen? Bied vanaf 1250!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch Afrikaanse periode
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Floris Jespers - schilderij op doek, Congolees tafereel, de waterdraagsters kopen? Bied vanaf 1950!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch schilderij op doek, Congolees tafereel, de waterdraagsters
Afmetingen77 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.950
Floris Jespers - landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 750!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch landschap met boerderij
Afmetingen47 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750