5. Le Labeur

Le Labeur

Opgericht in 1898 - opgeheven in 1907

Le Labeur

Le Labeur kwam op als reactie op het beleid van de offiële salons in Brussel, deze sloten modernisten uit van hun tentoonstellingen. De vereniging werd gesticht door een groep kunstenaars die afkomstig waren uit de groep La Patte de Dindon. Le Labeur organiseerde jaarlijks grote tentoonstellingen voor de leden. De leden waren erg gevarieerd, en La Labeur had niet een duidelijk programma. De groep was niet alleen toegankelijk voor schilders, maar ook voor beeldhouwers en musici. De werken van de schilders van Le Labeur waren in het begin traditioneel, maar werd in de loop van de tijd steeds progressiever. De Brabantse fauvisten hebben hun oorsprong in deze vereniging.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Armand Rassenforse - Maternité - handgesigneerde ets - 1929 kopen? Bied vanaf 165!
Armand Rassenforse - Maternité - handgesigneerde ets - 1929

Geplaatst doorHarlem2013

Eindtijd18-05-2022 om 19:06

Jaartal1929
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24.5 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst