5. De Krater

De Krater

De Krater

De Krater was een kunstenaarsclub in Zaandam.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 30!
Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Eindtijd03-04-2022 om 10:37

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Kuyt - ETS - Luky II 2/10 - 223-B kopen? Bied vanaf 75!
Hans Kuyt - ETS - Luky II 2/10 - 223-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd07-08-2022 om 22:23

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst