5. Groep Bergen

Groep Bergen

Groep Bergen

In de jaren '60 van de vorige eeuw werd door Jaap de Carpentier de Groep Bergen opgericht. Deze groep bestond uit jonge kunstenaars die deelnamen aan groepstentoonstellingen in o.a. Amsterdam, Kopenhagen, Antwerpen, Ottawa en Los Angeles.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!
Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993

Geplaatst doorLawrence

Eindtijd12-06-2022 om 19:47

Jaartal1993
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst