5. CBK Groningen

CBK Groningen

Centrum Beeldende Kunst Groningen

Het doel van het Centrum Beeldende Kunst in Groningen is de ondersteuning van de beeldende kunstsector. Via een divers aanbod probeert het CBK een zo breed mogelijk publiek te bereiken.

Wil Willemsen - Lot van 4 zeefdrukken op geschept papier, Vrouwen kopen? Bied vanaf 100!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Lot van 4 zeefdrukken op geschept papier, Vrouwen
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI
Afmetingen 61 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Titel, Icarrus
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Wil Willemsen - Red Dress. kopen? Bied vanaf 75!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Red Dress.
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Wil Willemsen - 'Gossip' groot en prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 155!
Wil Willemsen (1943) Nederlands 'Gossip' groot en prachtig gelijst
Afmetingen 103 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Direct kopen
Wil Willemsen - 'Rond de Tafel' kopen? Bied vanaf 115!
Wil Willemsen (1943) Nederlands 'Rond de Tafel'
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Direct kopen
Wil Willemsen - Smalltalk – Gesigneerde zeefdruk van Will Willemsen in luxe vergulde lijst kopen? Bied vanaf 150!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Smalltalk – Gesigneerde zeefdruk van Will Willemsen in luxe vergulde lijst
Afmetingen 108 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Wil Willemsen - Gathering kopen? Bied vanaf 35!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Gathering
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Trees Visser - Groningen - bep. oplage (50) zeefdruk uit Koppeltekens + gedicht albert Schaalma kopen? Bied vanaf 20!
Trees Visser (1946) Nederlands Groningen - bep. oplage (50) zeefdruk uit Koppeltekens + gedicht albert Schaalma
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen