Lieke Vreede (1946) Ets, Sarcophagus - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40