5. CBK Groningen

CBK Groningen

Centrum Beeldende Kunst Groningen

Het doel van het Centrum Beeldende Kunst in Groningen is de ondersteuning van de beeldende kunstsector. Via een divers aanbod probeert het CBK een zo breed mogelijk publiek te bereiken.

Lieke Vreede - Ets, Sarcophagus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Sarcophagus - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Trees Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Trees Visser (1946) Nederlands zonder titel
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wil Willemsen - Zeefdruk, Nog even napraten - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Zeefdruk, Nog even napraten - Ingelijst (Groot)
Afmetingen82 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermission - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Zeefdruk, Intermission - Ingelijst
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 50
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermezzo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Zeefdruk, Intermezzo - Ingelijst (Groot)
Afmetingen103 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Boudewijn Wolthuis - geen? kopen? Bied vanaf 1000!
Boudewijn Wolthuis (1949) Nederlands geen?
Afmetingen200 x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Wil Willemsen - Geen titel kopen? Bied vanaf 108!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Geen titel
TechniekAcryl
Afmetingen45 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 108
Wil Willemsen - Intermission kopen? Bied vanaf 95!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Intermission
Afmetingen96 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Wil Willemsen - Together kopen? Bied vanaf 200!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Together
Afmetingen89 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Wil Willemsen - Niet bekend kopen? Bied vanaf 60!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Niet bekend
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60