Wil Willemsen - Classic girls

Wil Willemsen - Classic girls kopen? Bied vanaf 250!
Wil Willemsen - Classic girls kopen? Bied vanaf 250!Wil Willemsen - Classic girls kopen? Bied vanaf 250!Wil Willemsen - Classic girls kopen? Bied vanaf 250!Wil Willemsen - Classic girls kopen? Bied vanaf 250!
  • Wil Willemsen (1943)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst 92 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 150
Mooi werk van Will Willemsen. Twee vrouwen.

Wil Willemsen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Andrea_van_Bemmel
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
81.5 cm
92 cm
51 cm
59 cm