Wil Willemsen (1943)
Classic girls
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 92 x 81.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |