5. BNO

BNO

Opgericht in 1996

Beroepsvereniging Nederlandse Ontwerpers

De Beroepsvereniging Nederlandse Ontwerpers (BNO) kan worden gezien als de belangrijkste vertegenwoordiger van de ontwerpsector in Nederland. De BNO verenigt ontwerpers in alle soorten en maten. Dit omvat zowel zelfstandige ontwerpers als ontwerpbureaus. Zo goed als alle ontwerpdisciplines zijn vertegenwoordigt bij de BNO. De BNO houdt zich bezig met de promotie van Nederlands ontwerp, belangenbehartiging en service. Daarnaast is de BNO ook een platform voor creatieve uitwisseling.

Dick Bruna - Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 300!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken)
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Dick Bruna - Zeefdruk - de Trommelaar kopen? Bied vanaf 350!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Zeefdruk - de Trommelaar
Afmetingen74.5 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Dick Bruna - Boer Jan, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Boer Jan, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekOffset
Afmetingen34 x 24 cm (h x b)
€ 50
Dick Bruna - Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekOffset
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
€ 50
Dick Bruna - Nijntje kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Nijntje
TechniekKunsthars
Afmetingen30 x 17 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 90!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands 'Trommelaartje'
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
TechniekKunsthars
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75