5. Vie et Lumière

Vie et Lumière

Opgericht in 1904

Vie et Lumière

Vie et Lumière was een kunstenaarsvereniging in België die debuteerde in het op kunstgebied provinciale Antwerpen in 1905. De kunstenaars die aangesloten waren bij Vie et Lumière werkten in een impressionistische en luministische stijl.

James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 195!
James Ensor (1860-1949) Engels Belgisch Demons teasing me
TechniekLitho
Afmetingen25.5 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 195
James Ensor - Christus tussen dieven kopen? Bied vanaf 200!
James Ensor (1860-1949) Engels Belgisch Christus tussen dieven
TechniekLitho
Afmetingen39 x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Georges Lemmen - Lezende dames kopen? Bied vanaf 220!
Georges Lemmen (1865-1916) Belgisch Lezende dames
Afmetingen30 x 22.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 220
Adrien Joseph Heymans - WEIDE MET KOEIEN kopen? Bied vanaf 250!
Adrien Joseph Heymans (1839-1921) Belgisch WEIDE MET KOEIEN
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250