5. Gebonden Kunsten

Gebonden Kunsten

Opgericht in 1945

Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten

Kort na de Tweede Wereldoorlog werd de Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten opgericht, ook wel de Gebonden Kunsten federatie, als onderafdeling van de Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars. Deze vereniging bestond uit verschillende vakgroepen. De Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten was de vakgroep voor wandschilders, waar Willem Sandberg samen met architect Mart Stam de leiding over kreeg. Uit de GKf werd de Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten opgericht.

Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 40
Edmond Bellefroid - Koninklijke Mosa - Vaas - 1954 Triënnale Milaan, Gouden medaille kopen? Bied vanaf 40!
Edmond Bellefroid (1893-1971) Nederlands Koninklijke Mosa - Vaas - 1954 Triënnale Milaan, Gouden medaille
Afmetingen 45 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 680 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Direct kopen
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 70!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Jan Bons - Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Bons (1918-2012) Nederlands Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen