Gerrit Slavenburg (1899-1978) Landschap met sloot en wolkenlucht
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50