5. Doorwerken Alkmaar

Doorwerken Alkmaar

Opgericht in 1936

Doorwerken

Enkele leden van kunstenaarsvereniging Kunst Zij Ons Doel richtten samen kunstenaarsvereniging Doorwerken op in Alkmaar. Het doel van de vereniging was bij de oprichting: de schoonheid te dienen door de kunst te beofenen. Daarnaast willen ze de leden stimuleren tot het bedrijven van kunst. De leden van de vereniging schilderen en exposeren samen. Schilderijen worden zowel buiten in de natuur gemaakt als binnen in een atelier.

Gerrit Slavenburg - Landschap met sloot en wolkenlucht kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit Slavenburg (1899-1978) Nederlands Landschap met sloot en wolkenlucht
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50