5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Adriaan Lubbers - Skyline New York 1930 kopen? Bied vanaf 275!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Skyline New York 1930
TechniekLitho
Afmetingen36 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 275
1 bieding