5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Henk Henriet - onbekend kopen? Bied vanaf 85!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Henk Henriet - Urker visser kopen? Bied vanaf 95!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands Urker visser
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Adriaan Lubbers - 2x: New York & gids Deurne 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands 2x: New York & gids Deurne 1988
Techniek Softcover
Afmetingen 22.5 x 16.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen