Jan Wiegers (1893-1959)
Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam'
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 220