5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175