Henk Henriet (1903-1945)
onbekend
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 33 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 29 x 38 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 32 x 47 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 54 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 39 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 27.5 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 22.5 x 16.5 cm (h x b) |