5. West Germany

West Germany

West Germany is de overkoepelende naam voor keramiek gemaakt in het naoorlogse West-Duitsland, met name in de jaren vijftig, zestig en zeventig. De objecten werden in kleine oplages en series gemaakt en zijn bovendien betaalbaar, waardoor West Germany zeer aantrekkelijk is voor verzamelaars. De objecten zijn herkenbaar aan hun onderscheidende vormen en experimentele glazuren. De keramisten waren niet bang om felle en opvallende kleuren te gebruiken voor glazuren en accenten.

Scheurich Keramik - Scheurich kan Krug ontwerp Jopeko - modelnummer 246/15 kopen? Bied vanaf 20!
Scheurich Keramik (1928) Duits Scheurich kan Krug ontwerp Jopeko - modelnummer 246/15
Afmetingen16 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht425 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Ruscha - Handarbeit “Paris” kopen? Bied vanaf 50!
Ruscha (1905-1996) Duits Handarbeit “Paris”
Afmetingen27 x 27 cm (h x b)
Gewicht800 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Scheurich Keramik - Pagode - 2 vintage vazen kopen? Bied vanaf 90!
Scheurich Keramik (1928) Duits Pagode - 2 vintage vazen
Afmetingen28 x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 90
Scheurich Keramik - Set van 4 vazen - Vintage kopen? Bied vanaf 85!
Scheurich Keramik (1928) Duits Set van 4 vazen - Vintage
Afmetingen31 x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 85
Scheurich Keramik - Jura fat lava vaas kopen? Bied vanaf 55!
Scheurich Keramik (1928) Duits Jura fat lava vaas
Afmetingen28 x 14 cm (h x b)
Gewicht900 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55