5. Raad voor Industriële Vormgeving

Raad voor Industriële Vormgeving

Opgericht in 1960

De Raad voor Industriële Vormgeving werd opgericht nadat het Instituut voor Industriële Vormgeving besloot om haar opzet te verbreedden. In deze Raad hadden dertig personen uit de industrie, handel, het onderwijs, consumentenorganisaties en de ontwerpwereld zitting. Deze Raad bepaalde het beleid dat het Instituut uit te voeren had.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Andries Dirk Copier - Gegraveerd herdenkingsglas 40-jarig regeringsjubileum Koningin Wilhelmina 1938 kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier - Gegraveerd herdenkingsglas 40-jarig regeringsjubileum Koningin Wilhelmina 1938Glas / Keramiek

Geplaatst doorMorrisArt

Eindtijd 06-12-2022 om 21:34

Jaartal1938
Afmetingen11.5 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt

Andries Dirk Copier - Schalen Neerlandica Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier - Schalen Neerlandica Glasfabriek LeerdamGlas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Eindtijd 08-11-2022 om 21:55

Afmetingen2 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt