5. Raad voor Industriële Vormgeving

Raad voor Industriële Vormgeving

Opgericht in 1960

De Raad voor Industriële Vormgeving werd opgericht nadat het Instituut voor Industriële Vormgeving besloot om haar opzet te verbreedden. In deze Raad hadden dertig personen uit de industrie, handel, het onderwijs, consumentenorganisaties en de ontwerpwereld zitting. Deze Raad bepaalde het beleid dat het Instituut uit te voeren had.

Andries Dirk Copier - retro asbak kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands retro asbak
Afmetingen6.5 x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Andries Dirk Copier - Waterkan olijfgroen 1947 kopen? Bied vanaf 55!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Waterkan olijfgroen 1947
Afmetingen18 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht950 g
GesigneerdOngemerkt
€ 55
Andries Dirk Copier - Bol spijkerglas kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Bol spijkerglas
Afmetingen6 x 6 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Andries Dirk Copier - Mooie spijkerbol kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Mooie spijkerbol
Afmetingen6 x 6 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Andries Dirk Copier - Karaf met ringen en bijpassende glazen kopen? Bied vanaf 200!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Karaf met ringen en bijpassende glazen
Afmetingen28 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 200
Andries Dirk Copier - Fumi bowlset - Leerdam kopen? Bied vanaf 65!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Fumi bowlset - Leerdam
Afmetingen24 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 65