5. De Zaak

De Zaak

Opgericht in 1979

Stichting De Zaak

Stichting De Zaak is een kunstenaarsinitiatief uit Groningen, opgericht in 1979.

Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!
Thomas van der Linden (1952) Nederlands Classical carfuck
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Thomas van der Linden (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen95 x 119 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 225
Floor van Keulen - Z.T. 1988 kopen? Bied vanaf 55!
Floor van Keulen (1951) Nederlands Z.T. 1988
Afmetingen71 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55