Opgericht in 1979
Stichting De Zaak is een kunstenaarsinitiatief uit Groningen, opgericht in 1979.
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 62 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 95 x 119 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 71 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |