5. De Zaak

De Zaak

Opgericht in 1979

Stichting De Zaak

Stichting De Zaak is een kunstenaarsinitiatief uit Groningen, opgericht in 1979.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Jan de Bie - Verf en inkt, doen en laten kopen? Bied vanaf 500!
Jan de Bie - Verf en inkt, doen en latenTekening / Aquarel

Geplaatst doorlui

Jaartal2004
TechniekGouache
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas van der Linden - Bibliozwaan kopen? Bied vanaf 55!
Thomas van der Linden - BibliozwaanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1984
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Thomas van der Linden - zonder titelSchilderij

Geplaatst doorBonaMi

Afmetingen95 cm x 119 cm (h x b)
IngelijstIngelijst