Thomas van der Linden - Elle fait manche

Thomas van der Linden - Elle fait manche kopen? Bied vanaf 700!
Thomas van der Linden - Elle fait manche kopen? Bied vanaf 700!Thomas van der Linden - Elle fait manche kopen? Bied vanaf 700!Thomas van der Linden - Elle fait manche kopen? Bied vanaf 700!Thomas van der Linden - Elle fait manche kopen? Bied vanaf 700!
  • Thomas van der Linden (1952)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1984
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig groot doek van Thomas van der Linden uit 1984.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoofddorp, Nederland

Thomas van der Linden (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Pris
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (1)
200 cm
150 cm