
Opgericht in 1941 - opgeheven in 1967
It Boun fan Fryske Kunstners was een organisatie waarbinnen verschillende kunstdisciplines verenigd waren. Dit waren o.a. literatuur, toneel, beeldende kunst en muziek. De vereniging organiseerde thema-avonden, lezingen, symposia en tentoonstellingen. Vanwege de verschillende disciplines die vertegenwoordigd werden binnen de vereniging, ontstonden er onenigheden. Dit leidde uiteindelijk tot de opheffing van It Boun fan Fryske Kunstners.
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 31 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 61 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 66 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 45 x 54.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 38.5 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 53 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |