5. Art Directors Nederland

Art Directors Nederland

Opgericht in 1966

Art Directors Club Nederland

De Art Directors Club Nederland (ADCN) werd opgericht met het doel om creatieve voortreffelijkheid in de communicatie te stimuleren. Door de jaren heen is de ADCN een multidisciplinair collectief geworden met verschillende creatieve professionals.

Dick Bruna - Nijntje kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Nijntje
TechniekKunsthars
Afmetingen30 x 17 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Dick Bruna - Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 100!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken)
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Dick Bruna - Boer Jan, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Boer Jan, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekOffset
Afmetingen34 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Dick Bruna - Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekOffset
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
€ 50
Dick Bruna - Zeefdruk - de Trommelaar kopen? Bied vanaf 350!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Zeefdruk - de Trommelaar
Afmetingen74.5 x 54.5 cm (h x b)
€ 350