5. Amateurspalet

Amateurspalet

Amateurspalet

Amateurspalet Rijswijk organiseert verschillende cursussen die worden gegeven door academisch geschoolde docenten. Amateurspalet is een van de grootste en oudste verenigingen voor beeldende kunst in de vrije tijd.

Jan Linschooten - Olieverf op board: Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 225!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Olieverf op board: Stilleven met bloemen
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 225