Jan Linschooten (1909-1995) Olieverf op board: Stilleven met bloemen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
€ 225