5. Ted Felen

Ted Felen (1931-2016)

5 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Ted FELEN (Nijmegen 1931 - Nijmegen 2016)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Ted Felen - Caviar. Yes, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Ted Felen - Caviar. Yes, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ted Felen - Victor Vroomkoning de 4 jaargetijden kopen? Bied vanaf 195!

Ted Felen - Victor Vroomkoning de 4 jaargetijden

Geplaatst doorPauletteS

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ted Felen - Black Friday, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Ted Felen - Black Friday, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ted Felen - Ozone Puncture, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Ted Felen - Ozone Puncture, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ted Felen - Strange Fruit II, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Ted Felen - Strange Fruit II, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst