5. Hendrik de Laat

Hendrik de Laat (1900-1980)

3 aangeboden items / 53 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Hendrik de LAAT (Den Bosch 1900 - Den Bosch 1980)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Hendrik de Laat - Dorp met molen. kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik de Laat - Dorp met molen.

Geplaatst doorNjoyart

TechniekEts
Afmetingen19.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Hendrik de Laat - Basiliek Sint Jan in 's-Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 50!

Hendrik de Laat - Basiliek Sint Jan in 's-Hertogenbosch

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorIngridBK178

TechniekVaria
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Hendrik de Laat - Nijmegen kopen? Bied vanaf 50!

Hendrik de Laat - Nijmegen

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorIngridBK178

TechniekVaria
Afmetingen45 cm x 25 cm (h x b)