5. Roland Cassiman

Roland Cassiman (1937)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Roland CASSIMAN (Ninove, 1937)

Belgisch

Roland Cassiman - groot portret in goudkleurige lijst kopen? Bied vanaf 325!

Roland Cassiman - groot portret in goudkleurige lijst

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 21:36

Afmetingen115 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst