5. Franciscus Leonardus Corsius

Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

De schilder Corsius, Franciscus Leonardus (Frans) CORSIUS. Geboren 18 oktober 1933 te Den Haag. Na zijn opleiding aan de Haagse academie wilde Hij zich niet binden aan een werkplaats, maar de wereld beleven, in de ruimste zin des woords. Door zijn avonturen heeft Hij in Verscheidene Landen gewoond en Gewerkt o.a. Belgi_, Duitsland, Zwitserland en de USA. Maar hij heeft altijd de grote voorliefde behouden voor de 'Haagse school' en het impressionisme. Sinds zijn terugkomst in Nederland (1980) Hij heeft een eigen stijl ontwikkeld die getuigd van zijn liefde en interesse voor zijn oude vaderland. Zijn grote idool is Jozef Israels.Overleden 30-01-2013.

Franciscus Leonardus Corsius - Stilleven kopen? Bied vanaf 75!

Franciscus Leonardus Corsius - Stilleven

Geplaatst doorbastenpierik

Eindtijd11-03-2021 om 22:27

Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst