5. Ton de Kruyk

Ton de Kruyk (1951)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ton de KRUYK (Ankeveen 1951)

Ton de Kruyk - "angst voor ja-knikkers". kopen? Bied vanaf 55!

Ton de Kruyk - "angst voor ja-knikkers".

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd02-03-2021 om 22:48

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst