5. Dordevic Miodrag

Dordevic Miodrag (1936)

1 aangeboden items / 41 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!

Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk

Geplaatst doorin2art

Eindtijd15-07-2021 om 19:00

Afmetingen51.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst