5. Justus Donker

Justus Donker (1966)

1 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (36 x Favoriet)

Justus DONKER (Rotterdam 1966)

Donker werd begin jaren negentig bekend als lid van de groep After Nature, waarvan hij vanaf 1989 deel uit maakte tot het uiteenvallen in 1995. Andere leden van de groep waren Peter Klashorst, Jurriaan van Hall, Bart Domburg en Ernst Voss. De eerste tentoonstelling van After Nature met Donker vond plaats in 1990 in de Seasons Galerie in Den Haag. In de jaren daarna bezochten de leden van deze groep een aantal keren de Verenigde Staten om deel te nemen aan tentoonstellingen en schilderperformances.

Justus Donker - Zelfportret - Gemengde Techniek - Wehe den Hoorn kopen? Bied vanaf 20!

Justus Donker - Zelfportret - Gemengde Techniek - Wehe den Hoorn

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 21:03

Jaartal2003
TechniekAquarel
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst