Justus Donker - "redemtion" en hope

Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!
Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!Justus Donker - "redemtion" en hope kopen? Bied vanaf 65!
  • Justus Donker (1966)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1995
Techniek Aquarel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
2 aquarellen van Justus Donker
1- Redemtion - zie foto l.o. gesigneerd
2- Hope zie foto r.o. gesigneerd

Justus Donker (1966)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
281 verkochte items
Alle items (28)
35 cm
50 cm