5. Poppe Damave

Poppe Damave (1921-1988)

6 aangeboden items / 115 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Poppe DAMAVE (Groningen 1921 - Bonn 1988)

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Poppe Damave - Mikonos kopen? Bied vanaf 45!

Poppe Damave - Mikonos

Geplaatst doorISJ

TechniekEts
Afmetingen37.2 cm x 47.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Havengezicht kopen? Bied vanaf 150!

Poppe Damave - Havengezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Moeder en kind - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Poppe Damave - Moeder en kind - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!

Poppe Damave - ets: 2 mannen

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!

Poppe Damave - stadsgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorglokman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53.5 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Baby in bed - Ets kopen? Bied vanaf 35!

Poppe Damave - Baby in bed - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen4 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst