5. Bart Filet

Bart Filet (1947)

2 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Bart FILET (Jakarta 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Bart Filet - "If I could offer you spring in a botlle" kopen? Bied vanaf 100!

Bart Filet - "If I could offer you spring in a botlle"

Geplaatst doorBoybluw

Eindtijd13-02-2021 om 21:34

Afmetingen40 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Bart Filet - Summerwave kopen? Bied vanaf 100!

Bart Filet - Summerwave

Geplaatst doorGuusFroberg

Eindtijd31-07-2021 om 21:33

Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst