5. Arty Grimm

Arty Grimm (1950)

10 aangeboden items / 206 verkochte items

FA. (78 x Favoriet)

Arty GRIMM

Schilder, graficus, beeldhouwer, textielkunstenaar.

Geboren te Rotterdam in 1950.

Opleiding:

Arty Grimm volgde haar opleiding aan de Academie voor beeldende kunsten in Djokjakarta, Indonesië.

Ze woont en werkt afwisselend in Amsterdam en Acquoy (Geldermansen).

Arty Grimm zegt dat haar werk haar wereld representeert en vooral om de beleving gaat. Ze werkt dan ook zonder vooropgezet plan, zonder schets of ondertekening, maar begint gelijk met schilderen. Een inspiratie voor Grimm is literatuur, wat ook heeft geresulteerd in een samenwerking met Cees Nooteboom: zij maken samen zeefdrukken en gedichten, gerelateerd aan hetzelfde thema. Arty Grimm is getrouwd met de Spaanse kunstenaar Miguel Ybañez.

Door: Arthur Brouwers

10 aangeboden items van deze kunstenaar
Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat kopen? Bied vanaf 65!

Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1991
Afmetingen111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Rode klaproos kopen? Bied vanaf 40!

Arty Grimm - Rode klaproos

Geplaatst doorkickie

Jaartal2004
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Arty Grimm - Zeefdruk (1990) kopen? Bied vanaf 45!

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Zeefdruk (1990) kopen? Bied vanaf 35!

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
Afmetingen105 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
Afmetingen71 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
Afmetingen80 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 95!

Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arty Grimm - de Stoel kopen? Bied vanaf 10!

Arty Grimm - de Stoel

Geplaatst doorSpecial-arts

Jaartal2004
Afmetingen26 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Arty Grimm - zonder titel kopen? Bied vanaf 265!

Arty Grimm - zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1991
Afmetingen93 cm x 123.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst