5. Adrianus Miolee

Adrianus Miolee (1879-1961)

1 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Adrianus MIOLEE (Vlissingen 1879 - Haarlem 1961)

Miolee was een schilder en etser wiens stijl gekenmerkt kan worden als realistisch impressionistisch. Zijn werk is onder meer te zien in het Frans Halsmuseum en Teylers Museum in Haarlem.

Adrianus Miolee - C4581, Stilleven met bloemen en aardewerk kopen? Bied vanaf 250!

Adrianus Miolee - C4581, Stilleven met bloemen en aardewerk

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd23-05-2021 om 20:49

Afmetingen88 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst