5. Charlotte Molenkamp

Charlotte Molenkamp (1955)

7 aangeboden items / 217 verkochte items

FA. (153 x Favoriet)

Charlotte MOLENKAMP (Tilburg 1955)

Schilder

Opleiding:

Van 1971 tot 1975 volgde Molenkamp een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten St. Joost te Breda. Van 1977 tot 1979 volgde ze een opleiding tekenen en schilderen aan de Tilburgse Academie voor Beeldende Vorming.

Molenkamp heeft in de jaren ’80 een aantal jaar in Utrecht gewerkt. Ze woont en werkt nu in Tilburg.

Geboren in een kunstenaarsgezien, besluit Charlotte Molenkamp in 1971 een kunstenaarsopleiding te gaan volgen. Na haar opleiding in Tilburg vindt ze een parttime baan als leraar tekenen en kunstgeschiedenis, waarnaast ze zich richt op haar eigen werk. In 1980 begint ze in Utrecht in haar eigen huis met het maken van gouaches. In 1983 verhuist ze naar Tilburg, waar ze een atelier bij haar huis heeft. Daar begin ze met het maken van schilderingen met olieverf.

Exposities en prijzen:

Charlotte Molenkamps eerste expositie was in de Schouwburg van Tilburg, naar aanleiding van het winnen van een schilderswedstrijd. Haar eerste expositie van olieverfschilderijen heeft ze samen met Eugène Brands in een galerie in Eindhoven. Haar werk is opgenomen in verschillende bedrijfscollecties, waaronder die van de ABN Amro, Philips, Interpolis en Rabobank. Ook het Koninklijk huis heeft werk van Charlotte Molenkamp in hun bezit. Ze exposeert jaarlijks in en op verschillende nationale en internationale galerieën en kunstbeurzen.

7 aangeboden items van deze kunstenaar
Charlotte Molenkamp - "Dansend kind" Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 125!

Charlotte Molenkamp - "Dansend kind" Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Face kopen? Bied vanaf 25!

Charlotte Molenkamp - Face

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen63 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek:abstracte compositie kopen? Bied vanaf 2999!

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek:abstracte compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen138 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!

Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen103 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit kopen? Bied vanaf 2999!

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Charlotte Molenkamp - Vogel in blauw kopen? Bied vanaf 100!

Charlotte Molenkamp - Vogel in blauw

Geplaatst doorSchaefer

Afmetingen116 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!

Charlotte Molenkamp - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst