5. Ko Oosterkerk

Ko Oosterkerk (1928-2012)

5 aangeboden items / 84 verkochte items

FA. (31 x Favoriet)

Ko OOSTERKERK (Velsen-Zuid 1928 - Gemert 2012)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Ko Oosterkerk - Deur 1969 kopen? Bied vanaf 125!

Ko Oosterkerk - Deur 1969

Geplaatst doorCemhamers

Jaartal1969
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Oosterkerk - Het boek der Psalmen, aquatint ets (2e staat, unica!) kopen? Bied vanaf 60!

Ko Oosterkerk - Het boek der Psalmen, aquatint ets (2e staat, unica!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1963
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Oosterkerk - Het boek der Psalmen, aquatint ets (4e staat, unica!) kopen? Bied vanaf 60!

Ko Oosterkerk - Het boek der Psalmen, aquatint ets (4e staat, unica!)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1963
TechniekProefdruk
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
Ko Oosterkerk - Tussen het gras kopen? Bied vanaf 60!

Ko Oosterkerk - Tussen het gras

Geplaatst doorbosland149

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen9 cm x 8.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ko Oosterkerk - abstracte vormen kopen? Bied vanaf 50!

Ko Oosterkerk - abstracte vormen

Geplaatst doorwierwou

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst