5. Hanny Ramaer

Hanny Ramaer (1941)

4 aangeboden items / 150 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Hanny RAMAER (Bilthoven 1941)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Hanny Ramaer - De dans van de vogel. kopen? Bied vanaf 50!

Hanny Ramaer - De dans van de vogel.

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2002
Afmetingen98 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hanny Ramaer - De droom van de koning. kopen? Bied vanaf 50!

Hanny Ramaer - De droom van de koning.

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hanny Ramaer - Stappende - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Hanny Ramaer - Stappende - Handgesigneerd

Geplaatst doorSolexico

TechniekDroge Naald
Afmetingen34 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Hanny Ramaer - Ets "Knielende" kopen? Bied vanaf 30!

Hanny Ramaer - Ets "Knielende"

Geplaatst doorCello1

TechniekDroge Naald
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst