5. Jo Manders

Jo Manders (1936-1995)

2 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

De Helmondse kunstenaar Jo Manders (1936-1995) genoot in de jaren '70 en '80 regionale bekendheid. Als docent verzorgde hij vele schilder -en tekencursussen en zijn werk was in de openbare ruimte te zien: zowel in het ziekenhuis als in het stadskantoor van Helmond hingen zijn schilderijen. In februari 1995 kwam een onverwacht en tragisch eind aan zijn leven. Jo Manders werd samen met zijn zus in hun woning om het leven gebracht.Zelf plakte de kunstenaar in 1979 de term illusionistisch realisme op het werk dat hij in dat jaar tentoonstelde in Eindhoven. De schilderijen geven de illusie dat het afgebeelde

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jo Manders - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Jo Manders - Zeefdruk

Geplaatst doorCello1

Eindtijd12-02-2021 om 19:08

Jaartal1979
Afmetingen62.6 cm x 41.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jo Manders - gesigneerde Inkttekening "Mier&Hoop" en uitnodiging 't Meyhuis Helmond 1966 kopen? Bied vanaf 30!

Jo Manders - gesigneerde Inkttekening "Mier&Hoop" en uitnodiging 't Meyhuis Helmond 1966

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd11-04-2021 om 21:26

Jaartal1966
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst