5. Geert Jan Jansen

Geert Jan Jansen (1944)

3 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (47 x Favoriet)

Geert JAN JANSEN (Aalst 1944)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Geert Jan Jansen - Serie zeefdrukken , 4 stuks, SERI0US kopen? Bied vanaf 180!

Geert Jan Jansen - Serie zeefdrukken , 4 stuks, SERI0US

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geert Jan Jansen - Pour Jean Pierre Rawie kopen? Bied vanaf 275!

Geert Jan Jansen - Pour Jean Pierre Rawie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDabra_art

TechniekPotlood
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geert Jan Jansen - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Geert Jan Jansen - 3 boeken, 1x gesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal2007
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen21 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd