5. William Malucu

William Malucu

4 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

William MALUCU (XX)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
William Malucu - Ochre Energy kopen? Bied vanaf 400!

William Malucu - Ochre Energy

Geplaatst doorArtDumay

TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

William Malucu - Beschilderde Zuil kopen? Bied vanaf 625!

William Malucu - Beschilderde Zuil

Geplaatst doorCop

Jaartal2007
TechniekAcryl
Afmetingen180 cm x 27 cm x 27 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
William Malucu - Tweeluik kopen? Bied vanaf 250!

William Malucu - Tweeluik

Geplaatst doorIBeesems

Jaartal2010
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
William Malucu - Red Typhoon I kopen? Bied vanaf 350!

William Malucu - Red Typhoon I

Geplaatst doorHavik48

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam