5. Rembrandt van Rijn

Rembrandt van Rijn (1606-1669)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (39 x Favoriet)

Rembrandt Harmenszoon van RIJN (Leiden 1606/1607 - Amsterdam 1669) Nederlands_kunstschilder; hij wordt beschouwd als een van de belangrijkste Hollandse meesters_van de_17e eeuw. Rembrandt vervaardigde in totaal ongeveer driehonderd schilderijen, driehonderd etsen en tweeduizend tekeningen. Zijn werk behoort tot de Barok en hij is zichtbaar beinvloed door het Caravaggisme, alhoewel hij nooit naar Italie is geweest.

Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw kopen? Bied vanaf 25!

Rembrandt van Rijn - Verschillende kunstenaars - Lot van 7 werken - begin vorige eeuw

Geplaatst doorin2art

Eindtijd21-07-2021 om 20:15

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen35.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst