5. Daniel den Dikkenboer

Daniel den Dikkenboer (1918-1979)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Daniël den DIKKENBOER (Rotterdam 1918 - 1979)

Daniel den Dikkenboer - ABSTRACTE COMPOSITIE kopen? Bied vanaf 50!

Daniel den Dikkenboer - ABSTRACTE COMPOSITIE

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd10-07-2021 om 10:37

TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst