5. Jan van Delft

Jan van Delft (1950)

3 aangeboden items / 279 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Jan van DELFT (Drunen 1950)

Schilder, graficus.

Opleiding:

Hij volgde zijn opleiding aan de Akademie voor Beeldende Kunst AKI in Enschede.

Van Delft woont en werkt in Arnhem.

Geïnspireerd door universele tekens en symbolen, gaat Jan van Delft op zoek naar de kracht en betekenis ervan voor de mens vandaag de dag. Deze samenkomst van verschillende culturen en tijden maakt het werk van Van Delft actueel.

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan van Delft - Delft II kopen? Bied vanaf 125!

Jan van Delft - Delft II

Geplaatst doorKlaas-S

Jaartal1999
TechniekAcryl
Afmetingen124 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan van Delft - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 275!

Jan van Delft - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
Afmetingen77 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Delft - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen95 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst