5. Michel van Overbeeke

Michel van Overbeeke (1942)

21 aangeboden items / 468 verkochte items

FA. (124 x Favoriet)

Michel van OVERBEEKE (Den Haag 1942)

Schilder, beeldhouwer, glaskunstenaar, fotograaf.

Opleiding:

Hij volgde zijn opleiding aan de Amsterdamse Grafische School.

Van Overbeeke woont en werkt sinds 2004 in Haarlem.

Michel van Overbeeke is een veelzijdige kunstenaar: hij maakte schilderingen en tekeningen, sculpturen en glasobjecten, fotografie en videokunst. Begonnen als grafisch kunstenaar, schilder en tekenaar, is Van Overbeeke later verschillende disciplines met elkaar gaan combineren. Een voorbeeld hiervan is het overschilderen van een ets, waarbij de ene keer de ets geheel onzichtbaar wordt en de andere keer dit grafische element zichtbaar blijft. Eind jaren ’80 begon Van Overbeeke aan het maken van monumentale 3D-projecten, waarin hij ook verschillende disciplines bij elkaar bracht. Als inspiratiebron dienen voor hem oriëntaalse filosofie, mystiek en literatuur.

21 aangeboden items van deze kunstenaar
Michel van Overbeeke - Poppins Bench III - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - Poppins Bench III - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen104 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michel van Overbeeke - gemengde technieken op papier kopen? Bied vanaf 155!

Michel van Overbeeke - gemengde technieken op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekCollage
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - red table kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - red table

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away III kopen? Bied vanaf 3!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away III

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away II kopen? Bied vanaf 17!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way I kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way I

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II kopen? Bied vanaf 6!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Michel van Overbeeke - breaking the wall kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - breaking the wall

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - LAATSTE KANS: Handgekleurde ets met bladgoud - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Michel van Overbeeke - LAATSTE KANS: Handgekleurde ets met bladgoud - Ingelijst

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Mountains Story III kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - Mountains Story III

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - meeting point I kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - meeting point I

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Mountain story (met bladgoud) kopen? Bied vanaf 185!

Michel van Overbeeke - Mountain story (met bladgoud)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen88 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!

Michel van Overbeeke - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekAquarel
Afmetingen102 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - kleurenets met twee kussende figuren kopen? Bied vanaf 70!

Michel van Overbeeke - kleurenets met twee kussende figuren

Geplaatst doorGijs82

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 750!

Michel van Overbeeke - abstracte compositie

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1965
Afmetingen103 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst