Michel van Overbeeke (1942)
  5. Michel van Overbeeke

Michel van Overbeeke (1942)

Kunstenaar

Michel van OVERBEEKE (Den Haag 1942)

Schilder, beeldhouwer, glaskunstenaar, fotograaf.

Opleiding:

Hij volgde zijn opleiding aan de Amsterdamse Grafische School.

Van Overbeeke woont en werkt sinds 2004 in Haarlem.

Michel van Overbeeke is een veelzijdige kunstenaar: hij maakte schilderingen en tekeningen, sculpturen en glasobjecten, fotografie en videokunst. Begonnen als grafisch kunstenaar, schilder en tekenaar, is Van Overbeeke later verschillende disciplines met elkaar gaan combineren. Een voorbeeld hiervan is het overschilderen van een ets, waarbij de ene keer de ets geheel onzichtbaar wordt en de andere keer dit grafische element zichtbaar blijft. Eind jaren ’80 begon Van Overbeeke aan het maken van monumentale 3D-projecten, waarin hij ook verschillende disciplines bij elkaar bracht. Als inspiratiebron dienen voor hem oriëntaalse filosofie, mystiek en literatuur.

Aangeboden items
16
Verkochte items
594
Nationaliteit
Links
Favoriet
FA. (136 x Favoriet)
16 aangeboden items van deze kunstenaar
Michel van Overbeeke - De Weg kopen? Bied vanaf 45!
Michel van Overbeeke - De Weg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Aquatint, Different Houses I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Michel van Overbeeke - Aquatint, Different Houses I - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen88 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Michel van Overbeeke - Aware - Away III kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Meeting point kopen? Bied vanaf 75!
Michel van Overbeeke - Meeting point

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 600!
Michel van Overbeeke - abstracte compositie

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1965
Afmetingen103 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Aware - Away I kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - breaking the wall kopen? Bied vanaf 110!
Michel van Overbeeke - breaking the wall

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!
Michel van Overbeeke - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Aware - Away II kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - GO-ON III kopen? Bied vanaf 30!
Michel van Overbeeke - GO-ON III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorilonca

Jaartal1974
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - come across kopen? Bied vanaf 120!
Michel van Overbeeke - come across

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Mary Poppins IV - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Mary Poppins IV - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen136 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Story III - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Story III - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen124 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets, Mary Poppins - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Michel van Overbeeke - Kleurenets, Mary Poppins - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen135 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Michel van Overbeeke

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Michel van Overbeeke? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Michel van Overbeeke. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Michel van Overbeeke en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Michel van Overbeeke te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Michel van Overbeeke!

Volg het aanbod kunst van Michel van Overbeeke te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Michel van Overbeeke te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Michel van Overbeeke instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Michel van Overbeeke kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Michel van Overbeeke!

Waarom via Kunstveiling kunst van Michel van Overbeeke kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Michel van Overbeeke en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Michel van Overbeeke via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Michel van Overbeeke of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Michel van Overbeeke?

Kunst kopen van Michel van Overbeeke begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Michel van Overbeeke, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Michel van Overbeeke. Om meer kans te maken om de Michel van Overbeeke te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Michel van Overbeeke! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.