5. Emiel Lammers

Emiel Lammers (1914-1990)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Belgisch schilderGeboren Sint-Joost-ten-Node 1914 Overleden 1990 Bron ; rkd , piron

Belgisch

Emiel Lammers - Strandzicht met zeilschepen kopen? Bied vanaf 49!

Emiel Lammers - Strandzicht met zeilschepen

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd14-07-2021 om 22:01

Afmetingen38.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst