5. Albert Roelofs

Albert Roelofs (1877-1920)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Albert ROELOFS (Schaarbeek 1877 - 1920 Den Haag)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Albert Roelofs - De Guitaar kopen? Bied vanaf 65!

Albert Roelofs - De Guitaar

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekVaria
Afmetingen55.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Albert Roelofs - De Guitaar - In rood gedrukte ets kopen? Bied vanaf 100!

Albert Roelofs - De Guitaar - In rood gedrukte ets

Geplaatst doorStrechgel

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Albert Roelofs - Vrouw in interieur bij een wieg - Kleurets kopen? Bied vanaf 150!

Albert Roelofs - Vrouw in interieur bij een wieg - Kleurets

Geplaatst doorStrechgel

TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd