5. Andre Lanskoy

Andre Lanskoy (1902-1976)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Andr_ LANSKOY (1902-1976)

Frans Russisch

Andre Lanskoy - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!

Andre Lanskoy - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Eindtijd04-08-2021 om 21:09

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst