5. Sven Hoekstra

Sven Hoekstra (1945)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Sven HOEKSTRA (Nijmegen 1945)

Sven Hoekstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Sven Hoekstra - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-06-2021 om 21:19

Jaartal1978
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst