5. Hannes D'Haese

Hannes D'Haese (1965)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Hannes D'Haese - Ongekend kopen? Bied vanaf 600!

Hannes D'Haese - Ongekend

Geplaatst doorAdoublet

Eindtijd29-06-2021 om 22:36

TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam