5. Metten Koornstra

Metten Koornstra (1912-1978)

9 aangeboden items / 219 verkochte items

FA. (62 x Favoriet)

Metten KOORNSTRA (Rotterdam 1912 - Amsterdam 1978)

graficus, schilder

Opleiding: Metten Koornstra heeft in Roterdam aan de academie voor beeldende kunsten een opleiding gevolgd.

Hij woonde en werkte in Rotterdam en Parijs en vanaf 1937 in Amsterdam.

Metten Koornstra was een graficus en kunstschilder van verstilde landschappen en figuren. Daarnaast maakte hij vele illustraties voor boeken en ontwierp hij boekomslagen. Metten Koornstra was gedurende zijn leven een bekende kunstenaar.

Exposities en prijzen:

Verschillende musea hebben werk van Metten Koonstra: Haags Gemeente museum Stedelijk museum Amsterdam Museum Boymans van Beuningen Rotterdam Rijksprentenkabinet

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap kopen? Bied vanaf 21!

Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap

Geplaatst doorWildejacq

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Metten Koornstra - Litho: man in verstild landschap - 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Metten Koornstra - Litho: man in verstild landschap - 1976

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Litho - 1972 kopen? Bied vanaf 65!

Metten Koornstra - Litho - 1972

Jaartal1972
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972 kopen? Bied vanaf 95!

Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Metten Koornstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Metten Koornstra - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - kopen? Bied vanaf 65!

Metten Koornstra - Litho, Zonder titel -

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - litho - 'Vrouw in stoel' - 1966 (Prent 190 Serie 1) kopen? Bied vanaf 75!

Metten Koornstra - litho - 'Vrouw in stoel' - 1966 (Prent 190 Serie 1)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen69 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - De pianist kopen? Bied vanaf 40!

Metten Koornstra - De pianist

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbellarte

Jaartal1938
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen22.3 cm x 16.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!

Metten Koornstra - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst