5. Hans van den Berg

Hans van den Berg (1961)

3 aangeboden items / 74 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Hans van den BERG (Hoorn 1961)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans van den Berg - Tweeluik vrouwen in doeken kopen? Bied vanaf 75!

Hans van den Berg - Tweeluik vrouwen in doeken

Geplaatst doorMiranda67

TechniekGiclée
Afmetingen120 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van den Berg - Toulon (groot werk!) kopen? Bied vanaf 30!

Hans van den Berg - Toulon (groot werk!)

Geplaatst dooryookoo

Afmetingen114 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van den Berg - Bordeaux - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!

Hans van den Berg - Bordeaux - Ingelijst (Groot)

Geplaatst dooryookoo

Afmetingen96 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst