5. Matt Groening

Matt Groening (1954)

1 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Matt GROENING (Portland 1954)

Amerikaans

Matt Groening - tekening, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 390!

Matt Groening - tekening, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Eindtijd08-08-2021 om 16:15

Jaartal2010
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst