5. Karla Kaper

Karla Kaper (1941)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Karla KAPER (Zaandam 1941-11-20)

Beeldhouwer, collagist, edelsmid, glasschilder, graficus, illustrator, ontwerper, wandschilder, schilder, tekenaar, etser, lithograaf, monumentaal kunstenaar

Karla Kaper - Morning cat kopen? Bied vanaf 65!

Karla Kaper - Morning cat

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 22:09

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst